loading

Contact

Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen? Twijfel niet en bel even, of kom langs. Onze deur staat altijd voor je open. Mailen naar hallo@wearefirst.nl kan altijd!

Gegevens

We are First

Laurierstraat 78
1016 PP Amsterdam

+31 (0)20 846 13 92
hallo@wearefirst.nl

KvK – 34360394
BTW – NL821328803B01

Andreas Bonte

Algemeen Directeur

Andreas Bonte

andreas@wearefirst.nl
06 197 902 73

Evelien Meijnen

Business Developer

Evelien Meijnen

evelien@wearefirst.nl
06 233 135 77

Rocco Stallvord

Strategy Director

Rocco Stallvord

rocco@wearefirst.nl
06 470 881 89

Karlijn Gudden

Campagne Manager

Karlijn Gudden

karlijn@wearefirst.nl
06 229 394 21

Arjan van de Steeg

Product + innovatie

Arjan van de Steeg

arjan@wearefirst.nl
06 159 050 19

Lisa Brouwer

Junior Campagne Manager

Lisa Brouwer

lisa@wearefirst.nl
06 830 332 80

Raquel Ricardo Sousa

Campagne Manager

Raquel Ricardo Sousa

raquel@wearefirst.nl
06 124 131 00