loading

Contact

Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen? Twijfel niet en bel even, of kom langs. Onze deur staat altijd voor je open. Mailen naar hallo@wearefirst.nl kan altijd of plan direct een belafspraak in.

Gegevens

We are First

Laurierstraat 78
1016 PP Amsterdam

+31 (0)20 846 13 92
hallo@wearefirst.nl

KvK – 34360394
BTW – NL821328803B01

Algemene Voorwaarden

Andreas Bonte

Algemeen Directeur

Andreas Bonte

andreas@wearefirst.nl
06 197 902 73

Evelien Meijnen

Business Developer

Evelien Meijnen

evelien@wearefirst.nl
06 233 135 77

Arjan van de Steeg

Creative Director

Arjan van de Steeg

arjan@wearefirst.nl
06 159 050 19

Karlijn Gudden

Chief of influencers

Karlijn Gudden

karlijn@wearefirst.nl
06 229 394 21

Marloes Verhoef

Creative Concepter

Marloes Verhoef

marloes@wearefirst.nl
06 147 782 83

Lisa Brouwer

Campagne Manager

Lisa Brouwer

lisa@wearefirst.nl
06 830 332 80

Raquel Ricardo Sousa

Campagne Manager

Raquel Ricardo Sousa

raquel@wearefirst.nl
06 124 131 00

Romy Weekers

Campagne Manager

Romy Weekers

romy@wearefirst.nl
06 267 723 70

Roosmarijn Braspenning

Campagne Manager

Roosmarijn Braspenning

roosmarijn@wearefirst.nl
06 538 598 07