loading

Contact

Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen? Twijfel niet en bel even, of kom langs. Onze deur staat altijd voor je open. Behalve op donderdag na 17.00 uur, want dan proberen we elkaar te verslaan in de boksring. Mailen naar hallo@wearefirst.nl kan altijd!

Adres

We are First

Laurierstraat 78
1016 PP Amsterdam

+31 (0)20 846 13 92
hallo@wearefirst.nl

Rocco Stallvord

Strategy Director

Rocco Stallvord

rocco@wearefirst.nl
06 470 881 89

Arjan van de Steeg

Managing director

Arjan van de Steeg

arjan@wearefirst.nl
06 159 050 19

Andreas Bonte

Business Director

Andreas Bonte

andreas@wearefirst.nl
06 197 902 73

Eliane Roest

Senior Campagne Manager

Eliane Roest

eliane@wearefirst.nl
06 419 675 05

Karlijn Gudden

Campagne Manager

Karlijn Gudden

karlijn@wearefirst.nl
06 229 394 21

Lisa Brouwer

Junior Campagne Manager

Lisa Brouwer

lisa@wearefirst.nl
06 830 332 80