loading

Contact

Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen? Twijfel niet en bel even, of kom langs. Onze deur staat altijd voor je open. Behalve op donderdag na 17.00 uur, want dan proberen we elkaar te verslaan in de boksring. Mailen naar hallo@wearefirst.nl kan altijd!

Adres

We are First

Laurierstraat 78
1016 PP Amsterdam

+31 (0)20 846 13 92
hallo@wearefirst.nl

Rocco

Strategy Director

Rocco

rocco@wearefirst.nl
06 470 881 89

Arjan

Managing director

Arjan

arjan@wearefirst.nl
06 159 050 19

Andreas

Business Director

Andreas

andreas@wearefirst.nl
06 197 902 73

Eliane

Senior Campagne Manager

Eliane

eliane@wearefirst.nl
06 419 675 05

Nadia

Campagne Manager

Nadia

nadia@wearefirst.nl
06 155 245 45

Victoria

Junior Campagne Manager

Victoria

victoria@wearefirst.nl
06 511 941 13